loading

15. 7. 2024

Hodiny
Přihlášení
Anonymní uživatel
Registrace

Přihlášení / registrace

Zavřít

Nové heslo bude zasláno na Váš e-mail

Zapomněli jste heslo?

Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Registrace

zavřít
Jako: !!!
Váš e-mail:
Heslo:
Heslo znovu:
Registrační kód*:
* Registrační kód vkládá restaurace.
Pokud máte leták s registračním kódem, vložte kód.
querySouhlasím s všeobecnými
podmínkami
Souhlasím se zasíláním
novinek

Váš dotaz

Zavřít
E-mail:

Web Foxmart restaurant

Web Foxmart restaurant je web šitý na míru restauracím - ušetří vám čas a zlepší komunikaci s vašimi hosty. S (placenou) propagací to nejde, ale bez ní také ne. S webem Foxmart restaurant budete mít nástroje pro propagaci ve své režii a zcela zdarma. Přijímejte objednávky pomocí sdíleného Šmáknisi menu. Vytvořte si náskok před konkurencí.

Web restaurant Natureza Zhlédněte video "Web Foxmart restaurant"

Srdcem webu jsou propracované moduly denní menu, stálé a nápojové menu. Vytvoření denního menu (i na více dní dopředu) pomocí zásobníku jídel vám zabere jen pár minut. V zásobníku si vyberete jídla pro zvolený den a jediným kliknutím jídla propíšete do denního menu. Dalším kliknutím si vygenerujete denní menu v PDF formátu a jednoduše jej vytisknete. Jedním kliknutím rozešlete denní menu hostům přihlášeným k odběru. Pomocí newsletteru můžete zasílat odběratelům nabídky a upozornění. Pro objednávky s sebou a rozvoz můžete využít sdílené Šmáknisi menu. Web můžete provozovat jako vícejazyčný.

Denní menu

Obr. 1 Modul denní menu je jednoduchý a přehledný. Pokud vyprodáte některé z jídel, stačí kliknout na zelené kolečko (zčervená) a jídlo se přestane na webu zobrazovat. Položku si kliknutím na ikonu diskety jednoduše uložíte do zásobníku. K dennímu menu můžete načíst fotografii a přidat text. Můžete změnit datum, např. na příští den a ten dále upravit i pomocí zásobníku jídel. Lze vytvořit menu na více dní dopředu (např. na celý týden), na webu se uplynulé dny již nezobrazují.

Zásobník jídel

Obr. 2 Označené položky v zásobníku jídel se automaticky propíší do denního menu pro zvolený den. Pokud provozujete vícejazyčný web, propíší se i do ostatních jazyků (pozn.: v zásobníku jídel musí být uloženy překlady).

Zásobník jídel 2

Obr. 3 Zásobník jídel. Jídla v zásobníku můžete přidávat, editovat (ve vícejazyčném webu přidávat překlady) a mazat.

Zásobník jídel - editace

Obr. 4 Ukázka editace položky v zásobníku jídel.

Odeslat denní menu

Obr. 5 Panel pro rozeslání denního menu přihlášeným odběratelům.

Newsletter

Obr. 6 Newesletter pro zasílání nabídek a upozornění si připravíte v textovém editoru. Do newsletteru můžete načítat i fotografie.

Přijímejte objednávky pomocí sdíleného Šmáknisi menu
Pokud zaregistrujete restauraci v aplikaci Šmáknisi.cz, můžete přijímat objednávky pro výdejní okénko a rozvoz prostřednictvím sdíleného Šmáknisi menu. Kromě toho můžete využít i další výhody, které aplikace Šmáknisi.cz poskytuje, jako například soutěž pro hosty a další.

Vzorový web Foxmart Restaurant si můžete proklikat ZDE.

Prospekt web Foxmart restaurant

Tento web používá ke správné činnosti technické cookies Rozumím
© 2021 Milan Makovec | Foxmart software